O nás

Naše účetní firma byla založena v roce 1992, od té doby máme klienty z řad  jednotlivých řemeslníků a živnostníků až po organizace se zaměstnanci a obchodní společnosti. 

      V současnosti je trendem mít svou externí účetní a šetřit náklady za svého zaměstnance, odvody na pojistném, režijní náklady a v případě výpadku např. nemoci se vám agenda nehromadí a neřešíte zastupitelnost případně náhradu.

       Pravidelně se profesně vzděláváme a udržujeme si vysokou odbornou úroveň, abychom byli schopni reagovat na neustále se měnící zákony.

      Pokud si nejste jisti s vaší stávající účetní, často čekáte na řešení či zpracování agendy, rádi vám pomůžeme konzultací s návrhem řešení. Preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi, kvalitu poskytnutých služeb a propojení s daňovým poradenstvím, s vysokou mírou diskrétnosti.

      Naším cílem je přenést vaše administrativní starosti v oblasti evidencí, účetnictví a daní na naše bedra. Snažíme se o to, aby se naši klienti spoléhali v této oblasti na nás a tím pádem se tak mohli intenzivněji věnovat těm činnostem, které je živí a mohli lépe rozvíjet své manažerské a řídící schopnosti.